line

Ak si vytvoríte stránku (How to create website or eshop?) na WEXBO®, máte 15 dní na jej otestovanie a naplnenie zadarmo. Po uplynutí tejto doby Vám bude stránka pozastavená (When will the website/eshop will be deactivated?) a je nutné v administrácii v sekcii Administration / Dashboard vytvoriť objednávku na prechod do ostrej prevádzky (How do I switch to full version?) po kliknutí vpravo hore na tlačítko "Switch to full version". Po uhradení predplatených služieb Vám bude automaticky aktivovaná ostrá prevádzka (When will the ordered and paid services be available?).

Po prechode na ostrú prevádzku neprídete o žiadne dáta (Will I not lose all my data when transiting to the full version?), ktoré sta zadali v testovacej prevádzke, pričom v napĺňaní stránok môžete ďalej pokračovať. Prípadne je možné si prístup na stránky až do dokončenia uzamknúť (Is it possible to lock access to my website?).

Potrebujete stránku dokončiť na testovacej subdoméne?

Testovaciu prevádzku si môžete predĺžiť o ďalších 15 dní využitím bonusu za like na Facebooku. Tlačítko na "Like" a uplatnenie bonusu nájdete na úvodnej stránke administrácie.
Contact uswe are providing the support during the work days