line

Ak si vytvoríte stránku (Jak vytvořit web nebo eshop?) na WEXBO®, máte 15 dní na jej otestovanie a naplnenie zadarmo. Po uplynutí tejto doby Vám bude stránka pozastavená (Kdy bude web/eshop deaktivován?) a je nutné v administrácii v sekcii Administrace / Plocha vytvoriť objednávku na prechod do ostrej prevádzky (Jak přejdu do ostrého provozu?) po kliknutí vpravo hore na tlačítko "Přejít na ostrý provoz". Po uhradení predplatených služieb Vám bude automaticky aktivovaná ostrá prevádzka (Kdy budou objednané a uhrazené služby dostupné?).

Po prechode na ostrú prevádzku neprídete o žiadne dáta (Při přechodu na ostrý provoz nepřijdu o data?), ktoré sta zadali v testovacej prevádzke, pričom v napĺňaní stránok môžete ďalej pokračovať. Prípadne je možné si prístup na stránky až do dokončenia uzamknúť (Je možné si uzamknout přístup na svých stránkách?).

Potrebujete stránku dokončiť na testovacej subdoméne?

Testovaciu prevádzku si môžete predĺžiť o ďalších 15 dní využitím bonusu za like na Facebooku. Tlačítko na "Like" a uplatnenie bonusu nájdete na úvodnej stránke administrácie.
Kontaktujte náspodporu poskytujeme od 9:00 do 17:00