line

Aktuálne dostupný zoznam grafických šablón/motívov. Motívom sa rozumie kombinácia farieb, obrázkov, pozadia, farby menu, podmenu, tlačítok a podobne, ktorú si možno ľubovoľne zvoliť a neskôr podľa predstáv prispôsobiť.

Systém WEXBO® sa od ostatných systémov líši práve v tom, že je veľmi variabilný, pričom rozloženie štruktúry stránky a jednotlivých prvkov (modulov) je možné si požadovane nastaviť, premiestniť a doplniť priamo v systéme, rovnako je možné si upraviť základné prvky vzhľadu pomocou módu "Dizajn" Can I change the whole website design?.

Aktuálne je možné využiť len nový motív NewOrigin, ktorý je automaticky aktívny pre všetky nové profily (neworigin.wexbo.com)) samozrejme s možnosťou si ho upraviť podľa vlastných predstáv.

Úprava dizajnu

Všetky motívy je možné upravovať prostredníctvom systému UPRAVOVANIE TÉMY priamo na Vašich stránkach alebo nastavením v sekcii Settings / Special CSS. Úpravu témy priamo na webe aktivujete po prihlásení sa ako administrátor a následne kliknutí na AdminSmart. Viac info v nápovede Can I change the whole website design?

Programovanie na mieru

Systém WEXBO je uzavertným redakčným systémom (krabicové riešenie) a nie je systémom, ktorý by bol programovaný na mieru na základe požiadaviek užívateľov, pričom využívať ho je tak možné len s aktuálne dostupnými možnosťami. Vďaka redakčnému systému WEXBO® si stránky tvoria užívatelia sami jednoducho a rýchlo bez nutnosti programovania, viac informácií v nápovede How does the WEXBO system work?

Špecifická úprava dizajnu

Detailné úpravy jednotlivých prvkov, ktoré sa nenachádzajú v móde DIZAJN podľa nápovedy Can I change the whole website design?, je možné vykonať len prostredníctvom CSS štýlovania (Customize your design with your own CSS) vložením potrebných CSS kódov do sekcie Settings / Special CSS. V tomto prípade je tak nutná základná znalosť daného kódovania (externý grafik alebo kóder), keďže na technickej podpore podobné špecializované služby na mieru nedokážeme poskytnúť.

Nastavenia funkcionality nájdete v administrácii v sekcii Settings / Motive.
Contact uswe are providing the support from 9 am to 5 pm