line

Aktuálne dostupný zoznam grafických šablón/motívov. Motívom sa rozumie kombinácia farieb, obrázkov, pozadia, farby menu, podmenu, tlačítok a podobne, ktorú si možno ľubovoľne zvoliť a neskôr podľa predstáv prispôsobiť.

Systém WEXBO® sa od ostatných systémov líši práve v tom, že je veľmi variabilný, pričom rozloženie štruktúry stránky a jednotlivých prvkov (modulov) je možné si požadovane nastaviť, premiestniť a doplniť priamo v systéme, rovnako je možné si upraviť základné prvky vzhľadu pomocou módu "Dizajn" Mohu změnit celý design stránek?.

Aktuálne je možné využiť len nový motív NewOrigin, ktorý je automaticky aktívny pre všetky nové profily (neworigin.wexbo.com)) samozrejme s možnosťou si ho upraviť podľa vlastných predstáv.

Úprava dizajnu

Všetky motívy je možné upravovať prostredníctvom systému UPRAVOVANIE TÉMY priamo na Vašich stránkach alebo nastavením v sekcii Nastavení / Special CSS. Úpravu témy priamo na webe aktivujete po prihlásení sa ako administrátor a následne kliknutí na AdminSmart. Viac info v nápovede Mohu změnit celý design stránek?

Programovanie na mieru

Systém WEXBO je uzavertným redakčným systémom (krabicové riešenie) a nie je systémom, ktorý by bol programovaný na mieru na základe požiadaviek užívateľov, pričom využívať ho je tak možné len s aktuálne dostupnými možnosťami. Vďaka redakčnému systému WEXBO® si stránky tvoria užívatelia sami jednoducho a rýchlo bez nutnosti programovania, viac informácií v nápovede Jak systém WEXBO funguje?

Špecifická úprava dizajnu

Detailné úpravy jednotlivých prvkov, ktoré sa nenachádzajú v móde DIZAJN podľa nápovedy Mohu změnit celý design stránek?, je možné vykonať len prostredníctvom CSS štýlovania (Úprava dizajnu pomocí vlastního CSS) vložením potrebných CSS kódov do sekcie Nastavení / Special CSS. V tomto prípade je tak nutná základná znalosť daného kódovania (externý grafik alebo kóder), keďže na technickej podpore podobné špecializované služby na mieru nedokážeme poskytnúť.

Nastavení dané možnosti naleznete v administraci v sekcii Nastavení / Motiv.
Kontaktujte náspodporu poskytujeme od 9:00 do 17:00