line

Aktuálne dostupný zoznam grafických šablón/motívov. Motívom sa rozumie kombinácia farieb, obrázkov, pozadia, farby menu, podmenu, tlačítok a podobne, ktorú si možno ľubovoľne zvoliť a neskôr podľa predstáv prispôsobiť.

Systém WEXBO® sa od ostatných systémov líši práve v tom, že je veľmi variabilný, pričom rozloženie štruktúry stránky a jednotlivých prvkov (modulov) je možné si požadovane nastaviť, premiestniť a doplniť priamo v systéme, rovnako je možné si upraviť základné prvky vzhľadu pomocou módu "Dizajn" Kann ich das ganze Design der Webseiten ändern?.

Aktuálne je možné využiť len nový motív NewOrigin, ktorý je automaticky aktívny pre všetky nové profily (neworigin.wexbo.com)) samozrejme s možnosťou si ho upraviť podľa vlastných predstáv.

Úprava dizajnu

Všetky motívy je možné upravovať prostredníctvom systému UPRAVOVANIE TÉMY priamo na Vašich stránkach alebo nastavením v sekcii Einstellungen / Special CSS. Úpravu témy priamo na webe aktivujete po prihlásení sa ako administrátor a následne kliknutí na AdminSmart. Viac info v nápovede Kann ich das ganze Design der Webseiten ändern?

Programovanie na mieru

Systém WEXBO je uzavertným redakčným systémom (krabicové riešenie) a nie je systémom, ktorý by bol programovaný na mieru na základe požiadaviek užívateľov, pričom využívať ho je tak možné len s aktuálne dostupnými možnosťami. Vďaka redakčnému systému WEXBO® si stránky tvoria užívatelia sami jednoducho a rýchlo bez nutnosti programovania, viac informácií v nápovede Wie funktioniert das System OxiWeb?

Špecifická úprava dizajnu

Detailné úpravy jednotlivých prvkov, ktoré sa nenachádzajú v móde DIZAJN podľa nápovedy Kann ich das ganze Design der Webseiten ändern?, je možné vykonať len prostredníctvom CSS štýlovania (Passen Sie Ihr Design mit Ihrem eigenen CSS an) vložením potrebných CSS kódov do sekcie Einstellungen / Special CSS. V tomto prípade je tak nutná základná znalosť daného kódovania (externý grafik alebo kóder), keďže na technickej podpore podobné špecializované služby na mieru nedokážeme poskytnúť.

Nastavenia funkcionality nájdete v administrácii v sekcii Einstellungen / Motiv.
kontaktieren Sie unswir bieten den technischen Support von 9:00 bis 17:00