line

Sekcia slúži pre nastavenie špecifickej ceny produktu pre konkrétneho registrovaného užívateľa. Resp. je možné pôvodnú základnú cenu zmeniť navýšiť alebo znížiť.

Možnosť cenových hladín pre užívateľov je dostupná len pre variant ESHOP Premium.
ExampleNapr. pre veľkoodberateľa sa budú ceny produktov v eshope zobrazovať o 10% nižšie od základnej ceny. Prípadne nastavíte vlastnú cenu.

ExampleAk napríklad chcete aby pre vybraného užívateľa bola pôvodná cena produktu znížená o 10% nastavíte do riadku požadovaného užívateľa nasledujúce nastavenia:

  • Riadok vybraného užívateľa
    • Value "-10"
    • Type percentage increase by

Toto nastavanie je nadradené položke "User price", ktorú ste mohli nastaviť v sekcii Users / Users v úprave konkrétneho užívateľa v záložke E-shop. Teda ak do produktu pridáte nastavenie základnej ceny produktu pre konkrétneho užívateľa, bude aplikované práve toto nastavenie.

V systéme je možné cenu produktov nastavovať pomocou rôznych možností (množstevná zľava, príplatok užívateľa, príplatok skupiny, príplatok subvariantu, marža, zľava na produkt, zľava užívateľskej skupiny, zľavový kupón, vernostné body, ...), odporúčame tak pozorne si prečítať nápovedu How to work with prices, discounts and special offers in eshop? o tom kedy sa konkrétna možnosť úpravy ceny produktu uplatní.

Contact uswe are providing the support during the work days