line

Payme button for payment - možnosť zobrazenia tlačítka PAYME priamo v košíku v kroku kde sa zobrazí zoznam bánk, resp. číslo účtu pre úhradu. PAYME sa tak zobrazí len v prípade, že zákazník vybral spôsob platby typu Bank transfer. Pre zobrazenie tlačítka je nutné mať vyplnené položky "Account number in IBAN" a "SWIFT / BIC".

Tlačítko PAYME je podporované primárne slovenskými bankami v mene EUR. Neodporúčame dané tlačítko aktivovať pre iné zahraničné banky či meny.

Notifikačný email o vytvorení objednávky

V prípade variantu ESHOP Premium sa tlačítko PAYME vygeneruje a zobrazí aj v notifikačnom emaile o vytvorení objednávky, ktorý je odoslaný zákazníkovi.

Doklady pre tlač

PAYME tlačítko je možné zobraziť aj na samotných dokladoch pre tlač (objednávka, faktúra, ..), pričom je nutné v sekcii Settings / Eshop v záložke Sections settings v nastaveniach položky "Documents" v otvorenom okne v záložke Advanced settings v položke "Document options" aktivovať možnosť payme for payment. Ďalšie podrobné informácie nájdete aj v nápovede danej možnosti.

Upozorňujeme, že ak má objednávka nastavený spôsob platby s niektorým so špecifických typov (Cash, Cash on delivery) či prepojenú platobnú bránu, tlačítko PAYME, resp. platobné informácie sa na dokladoch zobrazovať nebudú.

Nastavenia funkcionality nájdete v administrácii v úprave   jednotlivých položiek alebo po kliknutí na tlačítko Add a bank account v otvorenom okne v záložke Advanced settings položka "Payme button for payment".
Contact uswe are providing the support from 9 am to 5 pm