line

Payme tlačítko pro platbu - možnosť zobrazenia tlačítka PAYME priamo v košíku v kroku kde sa zobrazí zoznam bánk, resp. číslo účtu pre úhradu. PAYME sa tak zobrazí len v prípade, že zákazník vybral spôsob platby typu Bankovní převod. Pre zobrazenie tlačítka je nutné mať vyplnené položky "Číslo účtu ve tvaru IBAN" a "SWIFT / BIC".

Tlačítko PAYME je podporované primárne slovenskými bankami v mene EUR. Neodporúčame dané tlačítko aktivovať pre iné zahraničné banky či meny.

Notifikačný email o vytvorení objednávky

V prípade variantu ESHOP Premium sa tlačítko PAYME vygeneruje a zobrazí aj v notifikačnom emaile o vytvorení objednávky, ktorý je odoslaný zákazníkovi.

Doklady pre tlač

PAYME tlačítko je možné zobraziť aj na samotných dokladoch pre tlač (objednávka, faktúra, ..), pričom je nutné v sekcii Nastavení / Eshop v záložke Nastavení sekcí v nastaveniach položky "Doklady" v otvorenom okne v záložke Pokročilá nastavení v položke "Možnosti dokladu" aktivovať možnosť payme pro platbu. Ďalšie podrobné informácie nájdete aj v nápovede danej možnosti.

Upozorňujeme, že ak má objednávka nastavený spôsob platby s niektorým so špecifických typov (Hotovost, Dobírka) či prepojenú platobnú bránu, tlačítko PAYME, resp. platobné informácie sa na dokladoch zobrazovať nebudú.

Nastavení dané možnosti naleznete v administraci v úprave   jednotlivých položiek alebo po kliknutí na tlačítko Přidat bankovní účet v otvorenom okne v záložke Pokročilá nastavení položka "Payme tlačítko pro platbu".
Kontaktujte náspodporu poskytujeme od 9:00 do 17:00