line

Forms, plugin slúži na vytvorenie jednoduchých formulárov, ktoré následne vkladáte do článkov, alebo profilu užívateľov. Vo formulári nastavujete email na ktorý budú odoslané informácie zadané v danom formulári. Formulárov môžete vytvoriť viac, s rôznymi otázkami či položkami na vyplnenie a rôznymi druhmi polí (textové pole, výber jednej z možností, zaškrtnutie viacerých možností a pod.). Môžete ho umiestniť napr. do sekcie stránky 'Kontakt', kde Vás budú môcť zákazníci kontaktovať.

Vytvorený formulár následne môžete vložiť do niektorých sekcií ako doplnkové polia (doplnkový formulár):

  • Články - Formulár je možné nastaviť v sekcii Articles / Articles v úprave článku v záložke Plugins. Výsledky formulára sa zobrazia v sekcii Add-ons / Plugins / Forms po kliknutí na tlačítko   (prípadne priamo v úprave konkrétneho formulára).
  • Modul zobrazený kdekoľvek na stránke - Formulár je možné nastaviť v sekcii Add-ons / Widgets / Form kde v položke "Form" vyberiete pred-vytvorený formulár. Výsledky formulára sa zobrazia v sekcii Add-ons / Plugins / Forms po kliknutí na tlačítko   (prípadne priamo v úprave konkrétneho formulára).
  • Nastavenia užívateľského profilu - Formulár je možné nastaviť v sekcii Users / Users, po kliknutí vpravo hore na tlačítko   a následne v záložke Other... v položke "Form" vyberiete pred-vytvorený formulár. Výsledky formulára sa zobrazia priamo v úprave profilu.
  • Proces objednávky (3. krok košíka) - Formulár je možné nastaviť v sekcii Settings / Eshop kde v položke "Additional form in the ordering process" vyberiete pred-vytvorený formulár. Výsledky formulára sa zobrazia priamo v úprave objednávky.
  • V spôsobe dopravy a platby - Formulár je možné nastaviť v sekciách Eshop / Payment a Eshop / Delivery v záložke Advanced settings kde v položke "Form" vyberiete pred-vytvorený formulár. Výsledky formulára sa zobrazia priamo v úprave objednávky.
Nastavenia funkcionality nájdete v administrácii v sekcii Add-ons / Plugins / Forms.
Contact uswe are providing the support from 9 am to 5 pm