line

Áno, buď danú doménu prevediete pod našu správu (I want to transfer my domain under the management of OxiWeb (change of the registrar)) alebo len na doméne nastavíte DNS servery (How to point my domain at WEXBO? (DNS servers)) na naše (ns.oxiweb.sk, ns2.oxiweb.sk). Či už máte vlastnú doménu alebo chcete zaregistrovať novú, doménu je vždy nutné pri prechode do ostrej prevádzky (How do I switch to full version?) priradiť k profilu, aby systém k Vašej doméne priradil vytvorené stránky (profil).

Na doméne musia byť nastavené DNS servery

  • Ak sa rozhodnete doménu ponechať u svojho terajšieho registrátora, pre využívanie našich služieb je nutné na doméne nastaviť DNS servery (How to point my domain at WEXBO? (DNS servers)) (nesmú byť použité DNS záznamy). Dôvodom je, že stránky vytvorené u nás využívajú množstvo DNS záznamov, ktoré sa časom môžu meniť alebo pridávať.
  • Ak doménu prevediete pod našu správu (How do I enable remote access?) o nastavenie DNS serverov sa postaráme my.
Ak budete chcieť na doméne nastaviť vlastné DNS záznamy (napríklad MX na vedenie emailov u iného poskytovateľa), po nasmerovaní domény ich nastavíte v administrácii v sekcii Settings / Domains v úprave položiek ("Edit items").
Contact uswe are providing the support from 9 am to 5 pm