line

Na stránky môžete pridať Facebook vysúvacie okno s odkazom na Vašu stránku ako aj priamo do stránky vložiť časť Facebook stránky, kde sa budú neustále aktualizovať novinky, ktoré na Facebooku pridáte. Možné je tiež využiť zdieľanie a komentovanie článkov a produktov cez Facebook, zobraziť počet lajkov, merať konverzie a pod.


Facebook Like Box je plugin zobrazujúci sa na ľavej alebo pravej strane webu a dáva možnosť návštevníkovi webu označiť, že sa mu zobrazená facebooková stránka páči (môže ju "lajknuť", "Páči sa mi to"). Ukazuje tiež počet ľudí, ktorí Vašu facebookovú stránku už lajkli.

  • v plugine je možnosť zobrazenia tvárí ľudí, ktorým sa daná Fan page páči
Nastavenia funkcionality nájdete v administrácii v sekcii Add-ons / Plugins / Facebook Like Box.

Facebook pages je modul zobrazujúci (podľa nastavenia) posledné statusy/komentáre, alebo užívateľov, ktorým sa páči Vaša fanúšikovská alebo firemná stránka. K dispozícii je tak obsah Vašej facebookovej stránky priamo na Vašom webe.

Nastavenia funkcionality nájdete v administrácii v sekcii Add-ons / Widgets / Facebook pages.

Social counters je modul, ktorý zobrazí tlačítko/počítadlo vybraných sociálnych sietí. Tlačítko/počítadlo aktuálne zobrazenej stránky. Dokážu zobraziť počet lajkov alebo zdieľaní napr. na Facebooku, Google+ a iných sociálnych sieťach.

Nastavenia funkcionality nájdete v administrácii v sekcii Add-ons / Widgets / Social counters.

Sharing slúži na zdieľanie aktuálnej stránky.

ExamplePríklad na sociálne siete Facebook, Google+, Twitter a pod.
Nastavenia funkcionality nájdete v administrácii v sekcii Add-ons / Widgets / Sharing.
Contact uswe are providing the support from 9 am to 5 pm