line

Po uhradení a napárovaní platby k Vášmu účtu Vás systém automaticky prepne do ostrej prevádzky a informuje emailom o aktivácii.

Systém páruje platby cez pracovné dni, periodicky priebežne každú hodinu. Berte prosím na vedomie, že bežný mimo-bankový prevod trvá cca 1-2 pracovné dni. Zväčša ak uhradíte platbu vo Vašej banke cez pracovné dni do 16:00, príde nám úhrada na nasledujúci pracovný deň. Následne systém podľa variabilného symbolu spáruje platbu s Vašou objednávkou a AUTOMATICKY ju začne vybavovať (aktivuje modul, registruje doménu, prepne do ostrej prevádzky...). Nakoniec Vám zašle informačný email o vybavení/aktivácii.

Ak doménu registrujete cez nás, registrácia a nasmerovanie DNS záznamov trvá cca 3-24 hodín.

Ak doménu máte registrovanú u iného registrátora, nasmerovanie DNS môže trvať v závislosti od poskytovateľa domén cca 3-48 hodín (Why is my website/eshop not displayed even though I had pointed the domain?).

Ak ste platbu uhradili cez Slovenskú alebo Českú poštu v hotovosti na účet je nutné nám poslať preskenovaný doklad o úhrade, nakoľko pošta udáva zlý VS a to aj vtedy ak ho k platbe zadáte. Objednávka tak nemôže byť vybavená.
Ak ste poslali úhradu cez víkend či sviatok alebo cez pracovný deň po 16:00, Vaša banka platbu spracuje až nasledujúci deň, resp. najbližší pracovný deň, pričom úhrada bude na náš účet pripísaná v deň spracovania alebo až deň po spracovaní platby. Ak napríklad úhradu pošlete v piatok po 16:00 alebo v sobotu, úhrada bude pripísaná na náš účet až v pondelok alebo utorok.
Contact uswe are providing the support from 9 am to 5 pm