line

Export do účtovného systému (Pohoda, Omega)

Systém poskytuje plugin Accounting systems (vo verzii ESHOP Premium) kde je možné vykonať export zostáv (objednávky, faktúry, produkty, užívatelia) za zvolené obdobie, ktoré je následne možné do účtovného systému manuálne importovať. Aktuálne plugin poskytuje podporu len pre účtovné systémy Pohoda (STORMWARE s.r.o.) a Omega (Kros a.s.).

Export do ostatných účtovných systémov

Systém v sekcií Settings / Databases poskytuje aj možnosti exportu databáz (objednávky, faktúry, produkty, kategórie, ...) (What can I import or export in bulk?) s možnosťou vytvorenia automatizovaných dostupných výstupov (vo verzii ESHOP Premium), ktoré je možné si externe dodatočne upraviť vo vlastnej réžii do požadovaného formátu účtovného systému a importovať do Vami požadovaného účtovného systému.

Automatické prepojenie s účtovným systémom

Systém WEXBO aktuálne neposkytuje žiadne priame napojenie na účtovné systémy. Export z eshopu a import do účtovného systému je nutné vykonať manuálne. V prípade využitia automatizovaných dostupných výstupov je možné si vo vlastnej réžií vytvoriť prepojenie externe.

Contact uswe are providing the support during the work days