line

Na stránky môžete pridať Facebook vysúvacie okno s odkazom na Vašu stránku ako aj priamo do stránky vložiť časť Facebook stránky, kde sa budú neustále aktualizovať novinky, ktoré na Facebooku pridáte. Možné je tiež využiť zdieľanie a komentovanie článkov a produktov cez Facebook, zobraziť počet lajkov, merať konverzie a pod.. Všetky doplnky pre služby Facebook nájdete v sekcii Add-ons / Widgets alebo v sekcii Add-ons / Plugins. Odporúčame si vždy prečítať nápovedu v daných doplnkoch.

Sharing

Add-ons / Widgets / Sharing

  • modul slúži na zdieľanie aktuálnej stránky Vášho webu na Facebook (v module je možné aktivovať aj ďalšie sociálne siete ako Google+, Twitter a pod.).
  • pre zobrazenie vlastného loga pri zdielaní Vašich stránok vložte logo v sekcii Settings / Web položku "Logo Image (recommended size 250x250)" (odporúčané rozmery 250x250).
Pokiaľ aktualizujete logo Vašich stránok, alebo zásadne meníte obsah na stránkach (obrázok, titulný názov), odporúčame postupovať podľa návodu After the change of item details, the old ones are still displayed on Facebook.

Social counters

Add-ons / Widgets / Social counters modul slúži na zobrazenie známeho tlačítka "Páči sa mi to" a zobrazuje like aktuálnej stránky Vášho webu (v module je možné aktivovať aj ďalšie sociálne siete ako Google+, Twitter a pod.). Modul je možné premiestniť kamkoľvek na stránku. Modul je možné vytvoriť viac krát v sekcii Add-ons / Widgets po kliknutí na tlačítko Add a modul.

Login#

Add-ons / Widgets / Login modul slúži na prihlásenie/registráciu užívateľa na Vaše stránky. Využiť je tak možné aj prihlásenie cez službu Facebook (v module je možné aktivovať prihlásenie aj ďalších sociálne sietí ako Google, Twitter, Disqus a pod.)

Facebook pages

Add-ons / Widgets / Facebook pages modul zobrazujúci (podľa nastavenia) posledné statusy/komentáre, alebo užívateľov, ktorým sa páči Fan stránka zadaná v module. Modul je možné premiestniť kamkoľvek na stránku.

Facebook Like Box

Add-ons / Plugins / Facebook Like Box plugin zobrazujúci sa (podľa nastavenia) naľavo/napravo stránky ako vysúvacie okno. V plugine sa zobrazuje tlačítko "Páči sa mi to", počet ľudí, ktorý danej Fan page dali like. V plugine je možnosť zobrazenia tvárí ľudí, ktorým sa daná Fan page páči.

Conversions measuring / Facebook Pixel

Add-ons / Plugins / Conversions measuring pokiaľ využívate Facebook reklamy, vďaka tomuto pluginu zistíte, koľko zákazníkov vytvorilo objednávku, ktorý prišli práve cez Facebook reklamu. Plugin obsahuje aj iné merania konverzií napríklad: Google Adwords, Heureka, Sklik a pod. Odporúčame si pozorne prečítať nápovedu v danej sekcii.

Contact uswe are providing the support from 9 am to 5 pm