line

Systém podporuje funkciu viacerých správcov, teda administrátorov, webu aj eshopu. Prístup do administrácie teda môžu mať viacerí užívatelia, prispôsobiť možno aj ich právomoci v administrácii.


Benutzergruppe - zatrieďuje užívateľa do užívateľských skupín, ktoré môžu mať rôzne práva, zľavy či iné výhody na stránkach. Zmeniť užívateľskú skupinu môže len užívateľ, ktorý je v skupine Administrátor alebo Supervisor, pričom tak užívatelia v ostatných skupinách nemajú právomoci na zmenu skupiny užívateľa. Nastavenia užívateľských skupín nájdete v sekcii Benutzer / Gruppen.

Pre zobrazenie užívateľskej skupiny v profile užívateľa na stránkach je nutné mať danú položku aktívnu v sekcii Benutzer / Benutzer po kliknutí vpravo hore na tlačítko   v záložke Grundangaben v položke Profil v stĺpci Anzeigen.

Die Einstellungen dieser Option finden Sie in der Administration v sekcii Benutzer / Benutzer v úprave   jednotlivých položiek alebo po kliknutí na tlačítko Benutzer hinzufügen v otvorenom okne položka "Benutzergruppe".
kontaktieren Sie unswir bieten den technischen Support von 9:00 bis 17:00