line

Určité typy dopravy a platieb si vyžadujú špeciálny príplatok. V systéme je možné nastaviť % príplatok z celkovej sumy objednávky, ktoré si môže účtovať niektorý dopravca (napr.: "poistenie za dopravu" + príplatok 4% z celkovej sumy objednávky). Do celkovej sumy objednávky, z ktorej sa percentuálny príplatok počíta, sa v tomto prípade nezarátava suma za dopravu a platbu.


Zuschlag (%) - určuje príplatok z celkovej sumy objednávky, ktoré si zväčša určujú niektorí prevádzkovatelia platobných metód alebo banka (napr.: "platby kartou" + príplatok 4% z celkovej sumy objednávky). Do celkovej sumy objednávky, z ktorej sa percentuálny príplatok počíta, sa v tomto prípade nezarátava suma za dopravu a platbu.

Príplatok sa vypočítava zo základnej sumy objednávky (bez DPH), pričom pre samotnú hodnotu príplatku bude platná výška sadzby DPH, ktorú nastavujete v položke "Preis der Zahlung".

Die Einstellungen dieser Option finden Sie in der Administration v sekcii Eshop / Zahlung v úprave   jednotlivých položiek alebo po kliknutí na tlačítko Zahlungsmethode hinzufügen v otvorenom okne položka "Zuschlag (%)".
kontaktieren Sie unswir bieten den technischen Support von 9:00 bis 17:00