line

Vytvorenie užívateľa cez stránky

Užívateľ sa môže registrovať sám na Vašich stránkach. Je nutné v sekcii Einstellungen / Web mať deaktivovanú položku "Registrierung verbieten". Užívateľ sa na stránkach následne registruje pomocou modulu, ktorý v administrácii aktivujete v sekcii Add-ons / Module / Einloggen (ak je modul deaktivovaný, modul prihlásenie sa zobrazí v pätičke stránok). Po registrácii sa zákazníkovi odošlú registračné informácie na zadaný email.

Vytvorenie užívateľa cez administráciu

Užívateľa môžete vytvoriť aj cez administráciu v sekcii Benutzer / Benutzer po kliknutí vpravo hore na tlačítko Benutzer hinzufügen. Užívateľovi budú prihlasovacie údaje s vygenerovaným heslom odoslané na zadaný email.

Zmena hesla

Ak si zákazník potrebuje zmeniť heslo alebo ho zabudol existuje niekoľko spôsobov:

  • Zmena hesla cez stránku - Ak si zákazník heslo pamätá, môže si heslo zmeniť po prihlásení sa na stránkach v module Einloggen v nastaveniach profilu.
  • Zabudnuté heslo cez stránku - Ak zákazník zabudol heslo, môže si heslo nechať vygenerovať v module Einloggen, viac info v nápovede Ich habe das Passwort in die Administration vergessen, was soll ich machen?.
  • Vygenerovanie hesla cez administráciu - Nové heslo môžete vygenerovať užívateľovi na email v sekcii Benutzer / Benutzer v úprave konkrétneho užívateľa v záložke Erweiterte Einstellungen v položke [ITEM]1284[/ITEM].
kontaktieren Sie unswir bieten den technischen Support von 9:00 bis 17:00