line

Áno, ponúkame Vám službu WEXBO WebMail, ktorý nájdete na https://webmail.wexbo.com alebo aj na http://webmail.ihredomain.de

Najčastejšie chyby pri prihlásení do WebMailu

  • Pre prihlásenie je nutné zadať celé znenie emailu (napr.: info@ihredomain.de), do ktorého sa chcete prihlásiť, a nie len jeho časť pred zavináčom.
  • Nezadávajte prihlasovacie údaje pre vstup do administrácie, ale email a heslo pre konkrétnu emailovú schránku.
  • Pri systémom vytvorenej schránke "info@ihredomain.de" je predvolené heslo to, ktoré ste zadali pre vstup do administrácie. Heslo je možné zmeniť v administrácii v sekcii Einstellungen / E-Mail.

Tvar emailovej správy cez WebMail

Ak pre odosielanie emailových správ využívate WebMail, môžete nastaviť predvolený tvar správy (zobrazované meno, podpis,...).

  1. prihláste sa cez WebMail https://webmail.wexbo.com alebo aj na http://webmail.ihredomain.de do pred-vytvorenej emailovej schránky
  2. v ľavom hornom rohu kliknite na tlačítko "Ponuka" (ikona troch horizontálnych čiar)
  3. kliknite na "NASTAVENIA"
  4. v hornej lište následne vyberte "IDENTITY"
  5. v ľavom stĺpci vyberte identitu (emailovú schránku)
  6. nastavte požadované údaje a uložte zmeny
  7. Pre odosielanie HTML správ (napr. obrázok v podpise) je nutné v nastaveniach "Vytváranie správ" zmeniť položku "Vytvárať HTML správy" na možnosť vždy.
Pre rýchlu a plynulú prácu s emailami odporúčame využívať niektorého z desktopových email klientov. Podrobný postup na nastavenie nájdete v nápovede Wie man den E-Mail-Client konfiguriert?
kontaktieren Sie unswir bieten den technischen Support von 9:00 bis 17:00