line

Áno, stránky je možné nastaviť tak, aby sa prispôsobovali veľkosti obrazovky návštevníka (tzv. responzívny dizajn) a korektne sa tak zobrazovali aj na mobilných zariadeniach či tabletoch. Responzívny dizajn aktivujete v administrácii v sekcii Einstellungen / Web v položke "Ermöglichen ansprechende Design".

Panel

Pri aktívnom responízvnom dizajne sa niektoré moduly (menu, kategórie, vyhľadávanie, košík, nastavenia profilu, zdieľanie) a niektoré možnosti (filter, výber jazyka a meny, mapa stránok, ...) zobrazia v novo zobrazenom panely v hornej časti stránok. Responzívny dizajn stránok je možné si jednoducho zobraziť, pri zmenšení okna prehliadača.

Hlavička

Pri aktívnom responízvnom dizajne, je možné pre mobilné zobrazenie nastaviť špeciálnu hlavičku stránok (rozdielnu od zobrazovanej v klasickej verzii). Možnosť nastavujete v sekcii Einstellungen / Web v položke "Bild des Headers (für die responsive Version)".

Nastavenie právomocí modulov

Prípadne je možné niektorým modulom nastaviť nezobrazenie v mobilnej či naopak v klasickej verzii stránok. Danú možnosť nastavujete v administrácii v sekcii Add-ons / Module v úprave konkrétneho modulu po kliknutí na tlačítko   v záložke Berechtigungen v položke "Nur auf Geräten anzeigen".

Administrácia a webmail

Samozrejmosťou je responzívny dizajn administrácie a poskytovaného webmailu.

kontaktieren Sie unswir bieten den technischen Support von 9:00 bis 17:00