line

Áno, stránky je možné nastaviť tak, aby sa prispôsobovali veľkosti obrazovky návštevníka (tzv. responzívny dizajn) a korektne sa tak zobrazovali aj na mobilných zariadeniach či tabletoch. Responzívny dizajn aktivujete v administrácii v sekcii Nastavení / Web v položke "Povolit responzívny design".

Panel

Pri aktívnom responízvnom dizajne sa niektoré moduly (menu, kategórie, vyhľadávanie, košík, nastavenia profilu, zdieľanie) a niektoré možnosti (filter, výber jazyka a meny, mapa stránok, ...) zobrazia v novo zobrazenom panely v hornej časti stránok. Responzívny dizajn stránok je možné si jednoducho zobraziť, pri zmenšení okna prehliadača.

Hlavička

Pri aktívnom responízvnom dizajne, je možné pre mobilné zobrazenie nastaviť špeciálnu hlavičku stránok (rozdielnu od zobrazovanej v klasickej verzii). Možnosť nastavujete v sekcii Nastavení / Web v položke "Obrázek hlavičky (pro responzivní verzi)".

Nastavenie právomocí modulov

Prípadne je možné niektorým modulom nastaviť nezobrazenie v mobilnej či naopak v klasickej verzii stránok. Danú možnosť nastavujete v administrácii v sekcii Doplňky / Moduly v úprave konkrétneho modulu po kliknutí na tlačítko   v záložke Pravomoci v položke "Zobrazit pouze na zařízeních".

Administrácia a webmail

Samozrejmosťou je responzívny dizajn administrácie a poskytovaného webmailu.

Kontaktujte náspodporu poskytujeme přes pracovní dny