Podporujete možnosti přepravních služeb? (Uloženka, Zasilkovna, Balíkomat... )

Áno, prepravné služby vytvárate a nastavujete v administrácii v sekcii Doplňky / Pluginy / Přepravní služby kde prípadne zadávate všetky potrebné údaje získané od prepravcu či poskytovateľa prepravnej služby. V prípade, že daný plugin ešte nemáte v zozname doplnkov postupujte podľa nápovedy Jak přidat doplněk (modul, plugin)?. Následne je nutné požadovanú, novo vytvorenú prepravnú službu spárovať s vybranou dopravou. V administrácií v sekcii Eshop / Doprava v úprave požadovanej dopravy vyberiete v položke "Typ dopravy" vytvorenú prepravnú služby.

Vo vybraných variantoch (CENNÍK) je možné využiť len určitý počet prepravných služieb, pričom spôsobov dopravy, ktoré vytvárate v administrácii v sekcii Eshop / Doprava je možné mať v systéme neobmedzene.

Podporované možnosti prepravných služieb a prepravcov

Export podacích lístkov pre dopravcu

Export vykonávate v sekcii Eshop / Objednávky po vybraní požadovaných objednávok a kliknutí v paneli na tlačítko "Akcie vybraných", kde si zvolíte výstup pre požadovanú prepravnú službu. Vygenerovaný exportný súbor je následne možné importovať u konkrétneho prepravcu pre vytvorenie zvozu alebo podanie balíkov. Aby sa pre konkrétnu dopravu nastavenú v objednávke vygenerovali správne dáta, je nutné si v sekcii Doplňky / Pluginy / Přepravní služby vytvoriť a nastaviť požadované prepravné služby a následne ich spárovať s vytvorenými spôsobmi dopravy v sekcii Eshop / Doprava.

Podpora výdajných miest prepravných služieb

Pri vybraných prepravných službách sa v procese objednávania, v košíku pri výbere napárovanej dopravy zobrazia výdajné miesta konkrétneho prepravcu. V sekcii Doplňky / Pluginy / Přepravní služby je možné vybrať len určité výdajné miesta, ktoré sa budú zobrazovať.

Sledovacie čísla prepravcov:

Sledovacie číslo prepravcu zadávate v sekcii Eshop / Objednávky v úprave konkrétnej objednávky, po kliknutí na tlačítko  . Zákazníkovi sa dané sledovacie číslo, resp. URL adresa na sledovanie zobrazí v emaily o stave objednávky alebo v detaile objednávky zobrazovanej na stránkach, prípadne v účte užívateľa.

Kontaktujte náspodporu poskytujeme od 9:00 do 17:00