line

Áno, je možné urobiť kópiu existujúcej stránky na iný profil (v rámci systému WEXBO®). Je nutné z profilu, kam bude obsah kopírovaný v sekcii Nastavení / Web v položke "Doplňkové služby" vytvoriť objednávku v položke "Vytvoření kopie profilu". V ďalšom kroku zadáte doménu (stránky v systéme WEXBO®), ktorého obsah a dizajn chcete skopírovať. V profile, z ktorého sa bude obsah kopírovať sa automaticky vytvorí autorizovaná požiadavka, ktorú je nutné potvrdiť.

Vytvorenie kópie webu je možné len na základe splnenia nasledujúcich kritérií:

  • Je nutné mať dva profily. Jeden originál, z ktorého sa bude kopírovať a druhý, na ktorý sa všetko nakopíruje.
  • Profily oboch strán musia byť vytvorené v rovnakom jazyku. Neskôr je možné v sekcii Doplňky / Pluginy / Jazyky po kliknutí na   v položke "Hlavní jazyk" zmeniť základný jazyk stránok, viac info v nápovede Mohu mít stránky ve více jazycích? (multi-language))
  • Profily oboch strán musia byť v ostrej prevádzke, viac info v nápovede Jak přejdu do ostrého provozu?
  • Profil, z ktorého sa kopíruje obsah musí súhlasiť s kopírovaním profilu tak, že odpovie na automaticky vygenerovanú požiadavku v sekcii Podpora / Podpora, napr.:
    • "Súhlasím s kopírovaním profilu stránky"
  • Po prijatí a napárovaní platby na objednávku, bude profil skopírovaný s obsahom a dizajnom stránok bez nasledujúcich sekcií:objednávky, faktúry, reklamácie, zľavové kupóny, užívatelia, komentáre, newsletter, štatistiky, podpora
Kontaktujte náspodporu poskytujeme od 9:00 do 17:00