line

Akcie, ktoré ponúkame na našich stránkach WEXBO, sú zväčša časovo obmedzené benefity za prvotnú registráciu, respektíve prechod do ostrej prevádzky pri ročnej platbe. Akciu si môžete uplatniť pri prechode do ostrej prevádzky v administrácii v sekcii Administrace / Plocha po kliknutí na tlačítko Přejít na ostrý provoz. Pred prechodom je nutné mať vyplnenú doménu v sekcii Nastavení / Domény, ktorú budete v ostrej prevádzke využívať a fakturačné údaje v sekcii Nastavení / Fakturační údaje.

Podmienkou využitia aktuálnej zľavy je objednanie ostrej prevádzky (prípadne zmena periódy platby) na 12 alebo 24 mesiacov.

Predbežnú cenu si môžete vypočítať na stránkach v kalkulačke.

Perióda platby / Obdobie Akcia
24 mesiacov - nový zákazník - 20% na prvú objednávku
12 mesiacov - nový zákazník - 10% na prvú objednávku
24 mesiacov - 10%
12 mesiacov - 5%
6 mesiacov bez zľavy
3 mesiace bez zľavy
1 mesiac bez zľavy
PříkladPríklad: Ak si nový zákazník objedná služby na 24 mesiacov získa automaticky na prvú objednávku 20% zľavu. Po 24 mesiacoch budú tomuto zákazníkovi vystavené ďalšie objednávky s 10% zľavou.

Zľava sa uplatňuje len pre základné služby, resp. variant Web, E-shop, E-shop Premium, pričom sa tak netýka poskytovaných doplnkových služieb (registrácia či predĺženie domény, navýšenie kreditu, navýšenie priestoru, predĺženia spoplatnených doplnkov, atď.).

Kontaktujte náspodporu poskytujeme od 9:00 do 17:00