line

Jednoducho, rýchlo, ale hlavne sami si vytvoríte web/eshop podľa vlastných predstáv. Náš systém je z väčšej časti automatizovaný, pričom cez intuitívnu administráciu si užívatelia aktivujú/pridávajú/menia/nastavujú väčšinu častí stránky sami. Ponúkame 15 dennú testovaciu prevádzku, v ktorej si môžete vyskúšať či Vám systém bude vyhovovať, a to bez akýchkoľvek záväzkov. Následne, ak budete zo systémom spokojný a chce náš systém využívať s vlastnou doménou, je možné prejsť do "ostrej prevádzky".

K vytvorenej stránke nepotrebujete žiadny hosting. Všetky stránky bežia na našich serveroch bez príplatkov. Nepotrebujete ani programátora, systém je navrhnutý tak, aby dokázal web/eshop vytvoriť aj menej skúsený užívateľ. K dispozícii máte niekoľko grafických šablón webstránok v rôznych farebných a tematických štýloch. Samozrejme všetky prednastavené témy si môžete akokoľvek meniť aj prostredníctvom módu Dizajn (Mohu změnit celý design stránek?). Použiť môžete taktiež veľké množstvo modulov a pluginov, ktoré sa po jednoduchej aktivácii ihneď implementujú a zobrazia na Vašej stránke.

Ak si nebudete vedieť rady alebo nebudete celkom rozumieť niektorej funkcionalite, použite NÁPOVEDU, ktorá je obsiahnutá takmer v každej sekcii, položke či možnosti. Poprípade si môžete prejsť zoznam častých otázok našich zákazníkov v administrácii v sekcii Podpora / Nápověda alebo si v sekcii Podpora / Návody spustite požadovaný návod, ktorý Vás prevedie základnými nastaveniami krok za krokom. Využiť však môžete aj technickú podporu implementovanú priamo v administrácii v sekcii Podpora / Podpora, ktorá je Vám k dispozícii cez pracovné dni od 9:00 - 17:00.

Systém sa neustále aktualizuje, sú doň implementované nové moduly/pluginy/funkcionality. Veľké aktualizácie prebiehajú približne každé dva mesiace, napriek tomu dané zmeny nijako neobmedzujú chod Vašich stránok.

Kontaktujte náspodporu poskytujeme od 9:00 do 17:00