line

Na stránky môžete pridať Facebook vysúvacie okno s odkazom na Vašu stránku ako aj priamo do stránky vložiť časť Facebook stránky, kde sa budú neustále aktualizovať novinky, ktoré na Facebooku pridáte. Možné je tiež využiť zdieľanie a komentovanie článkov a produktov cez Facebook, zobraziť počet lajkov, merať konverzie a pod.. Všetky doplnky pre služby Facebook nájdete v sekcii Doplňky / Moduly alebo v sekcii Doplňky / Pluginy. Odporúčame si vždy prečítať nápovedu v daných doplnkoch.

Sdílení

Doplňky / Moduly / Sdílení

  • modul slúži na zdieľanie aktuálnej stránky Vášho webu na Facebook (v module je možné aktivovať aj ďalšie sociálne siete ako Google+, Twitter a pod.).
  • pre zobrazenie vlastného loga pri zdielaní Vašich stránok vložte logo v sekcii Nastavení / Web položku "Obrázek loga (doporučené rozměry 250x250)" (odporúčané rozmery 250x250).
Pokiaľ aktualizujete logo Vašich stránok, alebo zásadne meníte obsah na stránkach (obrázok, titulný názov), odporúčame postupovať podľa návodu Po změně údajů položky se mi na Facebooku zobrazují stále ty staré.

Sociální počítadla

Doplňky / Moduly / Sociální počítadla modul slúži na zobrazenie známeho tlačítka "Páči sa mi to" a zobrazuje like aktuálnej stránky Vášho webu (v module je možné aktivovať aj ďalšie sociálne siete ako Google+, Twitter a pod.). Modul je možné premiestniť kamkoľvek na stránku. Modul je možné vytvoriť viac krát v sekcii Doplňky / Moduly po kliknutí na tlačítko Přidat modul.

Přihlášení#

Doplňky / Moduly / Přihlášení modul slúži na prihlásenie/registráciu užívateľa na Vaše stránky. Využiť je tak možné aj prihlásenie cez službu Facebook (v module je možné aktivovať prihlásenie aj ďalších sociálne sietí ako Google, Twitter, Disqus a pod.)

Facebook pages

Doplňky / Moduly / Facebook pages modul zobrazujúci (podľa nastavenia) posledné statusy/komentáre, alebo užívateľov, ktorým sa páči Fan stránka zadaná v module. Modul je možné premiestniť kamkoľvek na stránku.

Facebook like box

Doplňky / Pluginy / Facebook like box plugin zobrazujúci sa (podľa nastavenia) naľavo/napravo stránky ako vysúvacie okno. V plugine sa zobrazuje tlačítko "Páči sa mi to", počet ľudí, ktorý danej Fan page dali like. V plugine je možnosť zobrazenia tvárí ľudí, ktorým sa daná Fan page páči.

Měření konverzí / Facebook Pixel

Doplňky / Pluginy / Měření konverzí pokiaľ využívate Facebook reklamy, vďaka tomuto pluginu zistíte, koľko zákazníkov vytvorilo objednávku, ktorý prišli práve cez Facebook reklamu. Plugin obsahuje aj iné merania konverzií napríklad: Google Adwords, Heureka, Sklik a pod. Odporúčame si pozorne prečítať nápovedu v danej sekcii.

Kontaktujte náspodporu poskytujeme přes pracovní dny