Jak propojit stránky na služby Facebook?

Všetky doplnky pre služby Facebook nájdete v sekcii Doplňky / Moduly alebo v sekcii Doplňky / Pluginy. Odporúčame si vždy prečítať nápovedu v daných doplnkoch.

Sdílení

  • modul slúži na zdieľanie aktuálnej stránky Vášho webu na Facebook (v module je možné aktivovať aj ďalšie sociálne siete ako Google+, Twitter a pod.).
  • pre zobrazenie vlastného loga pri zdielaní Vašich stránok vložte logo v sekcii Nastavení / Web položku "Obrázek loga (doporučené rozměry 250x250)" (odporúčané rozmery 250x250).
Pokiaľ aktualizujete logo Vašich stránok, alebo zásadne meníte obsah na stránkach (obrázok, titulný názov), odporúčame postupovať podľa návodu Po změně údajů položky se mi na Facebooku zobrazují stále ty staré.

Sociální počítadla

modul slúži na zobrazenie známeho tlačítka "Páči sa mi to" a zobrazuje like aktuálnej stránky Vášho webu (v module je možné aktivovať aj ďalšie sociálne siete ako Google+, Twitter a pod.). Modul je možné premiestniť kamkoľvek na stránku. Modul je možné vytvoriť viac krát v sekcii DOPLNKY / MODULY / PRIDAŤ MODUL.

Facebook pages

modul zobrazujúci (podľa nastavenia) posledné statusy/komentáre, alebo užívateľov, ktorým sa páči Fan stránka zadaná v module. Modul je možné premiestniť kamkoľvek na stránku.

Facebook like box

plugin zobrazujúci sa (podľa nastavenia) naľavo/napravo stránky ako vysúvacie okno. V plugine sa zobrazuje tlačítko "Páči sa mi to", počet ľudí, ktorý danej Fan page dali like. V plugine je možnosť zobrazenia tvárí ľudí, ktorým sa daná Fan page páči.

Měření konverzí

Pokiaľ využívate Facebook reklamy, vďaka tomuto pluginu zistíte, koľko zákazníkov vytvorilo objednávku, ktorý prišli práve cez Facebook reklamu. Plugin obsahuje aj iné merania konverzií napríklad: Google Adwords, Heureka, Sklik a pod. Odporúčame si pozorne prečítať nápovedu v danej sekcii.

Kontaktujte náspodporu poskytujeme od 9:00 do 17:00